Za vas imamo v Kaliopi novo napravo.

Leica Zeno FLX100 je kompaktna, lahka in točna pametna GNSS antena, ki zajema prostorske podatke na preprost in fleksibilen način. Z njo lahko zajemamo s horizontalno točnostjo pod 0.5 m do 0.15 m, glede na pogoje RTK signala.  Za delo z njo vam ni treba biti geodetski ali GIS profesionalec, saj vam osnova Android zagotavlja, da jo bo znal uporabljati vsak, ki je domač s pametnim telefonom.

Za to je namenjena aplikacija Zeno Mobile. Aplikacija ima integrirano statusno vrstico, ki vam v vsakem trenutku prikazuje stanje sprejemnika – število satelitov, stanje RTK povezave in oceno natančnosti. Upravljanje z RTK povezavami za dostop do referenčnih postaj ali omrežja vam omogoča popolno fleksibilnost in preglednost.

Vsak objekt v Zeno Mobile poleg koordinat opremite tudi s poljubnimi atributi, oziroma neprostorskimi parametri. Dodatno pa lahko vsak objekt opremite tudi s fotografijo, ki pove več kot 1000 besed.

Z Leica Zeno FLX100 lahko neposredno zajemamo v iObčino ali iKomunalo (Modul Zaznamki).

Napravo Leica Zeno FLX100 lahko pri Kaliopa najamete za 35€+DDV/dan.

Več o napravi lahko preberete tukaj.

Lep preostanek dneva vam želimo,

ekipa Kaliopa.